Flat Preloader Icon

۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰

۳۶۷۰۹۹۸۵ -۰۲۶

۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

ساخت بالابر ویلچربر هیدرولیکی در محمدشهر کرج

ساخت بالابر ویلچربر هیدرولیکی در محمدشهر کرج : ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶     ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

 • پروژه اجرایی
  :

  ساخت و نصب بالابر ویلچربر هیدرولیکی

 • مکان نصب
  :

  شهرک نهال و بذر – محمدشهر کرج

 • ابعاد
  :

  90×75 سانتیمتر

 • ارتفاع
  :

  310 سلنتیمتر 

 • تعداد توقف
  :

  3 ایستگاه

 • حفاظ
  :

  60 سانتیمتر با درب لولایی دوطرف

 • کفی روکش کفی و بدنه
  :

  آلومینیوم آجدار

 • الکتروموتور
  :

  تکفاز هوا خنک

ساخت و نصب بالابر ویلچربر هیدرولیکی در محمدشهر کرج

بالابر سبحانی، نسبت به ساخت بالابر ویلچربر هیدرولیکی در محمدشهر کرج همراه با ویژگی های منحصر به فردی پرداخته است. بنابراین می توانید این بالابر ویلچربر هیدرولیکی را در ابعاد 75*90 سانتی متری تهیه کنید. البته این ابعاد قابلیت تغییر بر اساس آن چه مد نظر شما است را دارا می باشد. بالابر می تواند تا ارتفاع 310 سانتی متری از سطح زمین بالا برود و می تواند در 3 ایستگاه توقف کند. با توجه به دکمه ای که بر روی بدنه بالابر قرار دادند، می توانید به راحتی نسبت به راه اندازی بالابر ویلچری هیدرولیکی اقدام کنید و در هر طبقه ای که مد نظر دارید، آن را متوقف سازید.

به منظور افزایش امنیت افرادی که قصد استفاده از این بالابر را دارند، یک حفظ 60 سانتی متری را برای آن در نظر گرفتند. این حفاظ همراه با درب لولایی دو طرفه است و موتوری از نوع تک فاز هوا خنک را هم برای آن قرار دادند. نوع روکشی که برای کفی و بدنه به کار بردند از نوع آلومینیوم آجدار است که کیفیت فوق العاده عالی دارد. تمامی اجزای تشکیل دهنده این بالابر می تواند بر اساس نوع نیاز شما و همینطور علاقه ای که دارید، با تغییراتی روبرو شود. بنابراین قبل از این که سفارش خود را ثبت کنید، در رابطه با آن چه مد نظر دارید، صحبت کنید تا دقیقا همان بالابر هیدرولیکی برای شما تولید شود که انتظارش را دارید.

سازنده بالابر ویلچری هیدرولیکی در محمدشهر کرج

نحوه عملکرد و ساخت بالابر ویلچری به صورت هیدرولیکی است و حرکتی عمودی دارد. شما می توانید این بالابر را برای هر ساختمان اعم از مسکونی، تجاری و اداری قرار دهید. شما می توانید از این بالابر که قیمت مناسبی دارد، نهایت استفاده را داشته باشید. یک دستگاه فوق العاده عالی و کاربردی برای افراد سالمند و تمامی معلولین محسوب می شود. اگر چنانچه در شرایطی قرار دارید که نمی توانید از پله بالا بروید و یا ساختمانی که در آن قصد جابجایی دارید، آسانسور ندارد، بدون شک بهترین و مناسب ترین گزینه، بالابر ویلچری هیدرولیکی است. بالابرهای ویلچری قابلیت نصب در هر فضا و محیطی را دارند و می توانند نیازهای شما را به خوبی برطرف کنند. نوع متریالی که در ساخت بدنه این بالابر به کار رفته است، می تواند بر اساس تعداد ایستگاه های توقف، نوع نیاز، فضای در دسترس و سایر موارد، تغییر کند و ظاهر آن را مدرن و زیباتر کرد. این وسیله محبوب را بر اساس نیازمندی خود، همین حالا سفارش دهید تا در اسرع وقت تولید شده و جهت ساخت و نصب بالابر ویلچربر هیدرولیک در محل مورد نظر شما اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های مرتبط

Related Projectsثبت نام کنید و در خبرنامه ما مشترک شوید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و ایمیل های مهم را ارسال میکنیم

  مشاوره رایگان