Flat Preloader Icon

۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰

۳۶۷۰۹۹۸۵ -۰۲۶

۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم در فردیس کرج

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی ۳۰۰ کیلوگرم در فردیس کرج : ۳۶۷۰۹۹۸۵-۰۲۶     ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

 • پروژه اجرایی
  :

  ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت

 • مکان نصب
  :

  فردیس کرج

 • زمان تحویل
  :

  15 روز

 • ظرفیت
  :

  300 کیلوگرم

 • ابعاد
  :

  ۷۰×۷۰ سانتیمتر

 • ارتفاع
  :

  ۲۷۰ سانتیمتر

 • موتور
  :

  تک فاز هوا خنک

 • جنس روکش کفی
  :

  mdf دیواره بلند با حفاظ یک متری کنار کفی

سازنده بالابر هیدرولیکی 300 کیلوگرم در فردیس کرج

بالابر هیدرولیکی یکی از جدیدترین و به روزترین بالابرهایی است که می توانید در محیط های گوناگون از مزایای آن برخوردار شوید. توجه کنید که این بالابر هیدرولیکی، ثابت است و قابلیت جابجایی ندارد. بنابراین باید یک مکان و محیط مناسبی را برای آن در نظر داشته باشید تا به صورت دائم در آن قسمت نصب و اجرا شود. ظرفیت این بالابر هیدرولیکی را 300 کیلوگرم در نظر گرفتند زیرا کارایی که مد نظر کاربر بود با همین میزان ظرفیت قابلیت اجرا داشت. بنابراین اگر شما به دنبال ظرفیت بالاتر و یا حتی کمتری از آن هستید هم امکان اجرا بر اساس نظرات شما وجود دارد. شرکت سبحانی سازنده بالابر هیدرولیکی 300 کیلوگرم در فردیس کرج تهران و دیگر شهرها با بالاترین کیفیت ممکن میباشد.

ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی در کرج

ابعادی که برای این بالابر هیدرولیکی فروشگاهی در نظر گرفتیم نیز معادل 70*70 سانتی متر استو ارتفاعی نظیر 270 سانتی متر را پشتیبانی می کند. اگر شما نیز به بالابری در ابعاد بیشتر نیاز دارید هم می توانیم بر اساس موقعیت مکانی و فضایی که در دسترس دارید، آن را برای شما به راحتی مهیا سازیم. دقت کنید که فضای در اختیار شما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما این توانایی را داریم تا دقیقا بر اساس فضایی که شما دارید، یک بالابر فروشگاهی با قابلیت های بسیار جذاب را برایتان آماده کنیم. نوع موتور به کار رفته در این بالابر هیدرولیکی فروشگاهی هم از نوع تک فاز هوا خنک است که بهترین نوع موتور محسوب می شود. کفی و دیواره ها را از متریال MDF تولید کردیم تا علاوه بر زیبایی، شاهد دوام و مقاومت بالای آن نیز باشید.

ساخت بالابر هیدرولیکی ثابت ۳۰۰ کیلوگرم در فردیس کرج

در عین حال می توانید کناره های بالابر هیدرولیکی ثابت را با حفاظ هایی از جنس خود بدنه مشاهده کنید. به این ترتیب، می توانید امنیت بیشتری را در بالا و پایین رفتن بالابر احساس کنید. دکمه ای روی دیوار بالابر تعبیه نمودیم تا بتوانید به راحتی و تنها با فشار دادن آن، عاملی در حرکت بالابر باشید. هر زمانی که به حرکت و جابجایی بالابر نیاز داشته باشید، می توانید بر روی کفی بالابر فروشگاهی هیدرولیکی قرار بگیرید. به آسانی، دکمه را فشار داده تا در طبقه و قسمتی که مد نظر شما است، متوقف شود و امورات خود را از این طریق راحت تر انجام دهید و به پایان برسانید. به منظور افزایش ایمنی افرادی که از این بالابر هیدرولیکی ثابت استفاده می کنند هم یک دستگیره روی بدنه قرار دارد تا با در دست گرفتن آن، احساس امنیت بیشتری داشته باشند و نهایت استفاده را از این بالابر فروشگاهی را بکنند. در صورت نیاز به ساخت و نصب بالابر هیدرولیکی فروشگاهی در کرج با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه های مرتبط

Related Projectsثبت نام کنید و در خبرنامه ما مشترک شوید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و ایمیل های مهم را ارسال میکنیم

  مشاوره رایگان