Flat Preloader Icon

۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰

۳۶۷۰۹۹۸۵ -۰۲۶

۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

کاربردهای بالابر مغازه ای

کاربردهای بالابر مغازه ای

مهم ترین کاربردهای بالابر مغازه ای، در جابجا و حمل و نقل مواد اولیه فروشگاه ها و یا محصولاتی است که توسط آن فروشگاه و یا مغازه، جهت فروش عرضه می شود. توجه داشته باشید که بیشتر مغازه ها، کالاهایی را به فروش می رسانند که لازم است در انبار و یا زیرزمین مغازه مورد نگهداری قرار بگیرند. بنابراین لازم است جهت حمل و نقل و نگهداری آن ها، بالابر مغازه را نصب نمود.

بنابراین از مهم ترین کاربردهای بالابر هیدرولیکی مغازه ای، باید به جابجایی محصولات میان طبقات مختلف اشاره کرد. کاربردهای بالابر را می توانیم به صورت های ذیل بیان داریم که عبارتند از:

نکات مهم در زمان خرید بالابر مغازه ای

حال که با کاربردهای بالابر مغازه ای، آشنا شدید، بهتر است در رابطه با این نوع از بالابرها نیز اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید. اول این که در زمان خرید و ثبت سفارش بالابر مغازه ای، ظرفیت آن را به صورت دقیق و بر اساس نیاز خود مشخص نمایید. البته که میزان ظرفیت می تواند در سایر هزینه های بالابر نیز تاثیر مستقیمی داشته باشد.

دومین نکته آن است که ایمنی را در اولویت قرار دهید. بنابراین بالابر را باید با حفاظ و یا کابین تهیه کنید که از هر نظر ایمن تر باشد. در نظر گرفتن یک آلارم هشدار جهت جابجایی بالابر به شما کمک خواهد کرد تا دیگران را از جابجایی این وسیله آگاه کنید و از بروز اتفاقات ناخوشایند نیز پیشگیری نمایید. همچنین باید کابین بالابر مغازه ای را با توجه به شرایط گوناگون انتخاب کنید.

متریالی را برای کابین این نوع از بالابرها در نظر بگیرید که بهترین شرایط را برای شما رقم بزند. ارتفاع آن ها را در بهترین حالت ممکن در نظر بگیرید. جنس دیواره ها باید به گونه ای انتخاب شوند که بتوانید شاهد پوشش کامل باشید و ایمنی را به صورت دقیق حس کنید.

مطالب مرتبط: بالابر هیدرولیکی

از فناوری های ایمنی دیگری هم برای بالابر خود استفاده نمایید. به عنوان مثال سیستم پاراشوت می تواند به شما این اطمینان را بدهد که در صورت بروز خطر، این شرایط را خواهید داشت که از آن پیشگیری کنید. همینطور، می توانید از سایر نکات بیان شده توسط تولیدکننده هم بهره ببرید.

دسته بندی:

بالابر صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

Related Articles  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

ثبت نام کنید و در خبرنامه ما مشترک شوید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و ایمیل های مهم را ارسال میکنیم

    مشاوره رایگان